Penzion PODSKALÍ - dovolená v Adršpachu

Krátké video o nás

Ocenění

V anketě KRÁSNÉ PROSTŘEDÍ, na portálu DO PENZIONU.CZ, se naše ubytovací zařízení umístilo mezi předních 15 penzionů v kategorii: Kvalitní personál

Romantický balíček

Romantický pobyt pro dvě osoby
Večeře při svíčkách, láhev vína nebo sektu (po domluvě je možné večeřet v soukromí), bezstarostná snídaně, koupel pod širým nebem v koupacím sudu, krásné procházky ve skalách...
Cena 4 000 Kč/ 2 noci, 2 osoby
Rezervace na tel.:774 774 745
romanticky pobyt

Kam se vydat na výlet ?

Tipy na výlety s mapou i bez mapy, pěšky i na kole. Připravíme a pomůžeme vám s naplánováním pěších i cyklo tras na každý den, podle vašich fyzických možností. Mokré výlety, suché varianty....Aktivity po výletě a aktivity na výletech. Délka a obtížnost terénu, aby to bylo všechno fajn!!

Adršpašké skály, Křížový vrch, Teplické skály, Bishofstein

Pískovcová skalní města jsou rozložená na více než 25 km čtverečných. Věže dosahují až 100m výšky a mnohé mají romantická jména. Uprostřed skalního města se nachází pohádkové pískovcové jezero  i monumentální vodopád. Je k dispozici několik značených okruhů, takže si přijdou na své sportovci ale i rodiče s malými dětmi. Skalní město návštěvníky okouzlí v každém ročním období. Barokní zámeček Skály -Bischofstein se nalézá v lesním hvozdu severovýchodních Čech. Je obklopen pískovcovými skalami s mnoha lezeckými terény, malebným jezírkem a zříceninou gotického hradu dříve nazývaného Katzenstein, nyní hrad Skály. Zámeček byl přestavěn na hotel a restauraci. Terény jsou vhodné pro turistiku, skalní lezení a cykloturistiku.

adr IMG 4601

penzion u adrspachu01 penzion u adrspachu09

Broumovské stěny, Ostaš, Hvězda

Ve vzdálenosti 13 km od penzionu Podskalí

Několika kilometrový skalnatý hřeben příkře se zvedající z Broumovské kotliny se skalními útvary. Na vrcholu hřebene poutní místo Hvězda s barokní kaplí postavenou podle návrhu K.I. Dietzenhofera. Na stolové hoře Ostaš je skalní bludiště a nádherné vyhlídky do krajiny.

Rozhledna na nejvyšším vrcholu Čáp

Ve vzdálenosti 6 km od penzionu Podskalí

Krásný výlet pro rodiny s dětmi směr Jiráskovy skály.

rozhledna okoli rozhledny

Mlýn Dřevíček mezi Hronovem a Stárkovem

Ve vzdálenosti 19 km od penzionu Podskalí

Plně funkční mlýn 100 let starý s originálními stroji. Prohlídka supr i pro děti, celoroční provoz, pečení chleba z vlastní mouky.

mlynar mlyn Drevicek

Město Broumov

Ve vzdálenosti 18 km od penzionu Podskalí

Město středověkého půdorysu, jehož historie sahá až do dvanáctého století. Nejvýznamnější památkou je barokní benediktinský klášter stojící na základech středověkého hradu. Na hřbitově dřevěný kostel P. Marie, nejstarší stavba tohoto typu ve střední Evropě.

Krkonoše

Ve vzdálenosti 30 km od penzionu Podskalí

Pohoří s nejvyšší horou České republiky - Sněžka (1602 m.n.m). Nacházejí se zde nejvýznamnější střediska zimních sportů v ČR - Špindlerův Mlýn, Jánské Lázně, Pec pod Sněžkou.

ZOO Dvůr Králové

Ve vzdálenosti 35 km od penzionu Podskalí

ZOO patří k nejznámějším a nejkrásnějším zoologickým zahradám v ČR. Chová téměř  dva a půl tisíce živočichů z celého světa. Kolekce afrických zvířat je největší v Evropě, mnohé z nich můžete pozorovat volně ve slavné safari.

Polsko

Ve vzdálenosti 30 - 50 km od penzionu Podskalí

Národní park Góry Stolowe  ( pískovcová skalní města),  poutní místo s bazilikou Wambierzyce, pevnost Klodzko, Walbrzych, bývalé podzemní továrny Osówka a Walim, kostel Krzeszow, v Nowé Rudě rozsáhlý aqua park a exluzivní kavárna Bílá Lokomotiva, kde Vám pan majitel, pokud budete mít zájem to vyzkoušet, uvaří originální kávu nebo čokoládu, přesně podle toho kdo jste :-)

Zámky

V okolí lze navštívit zajímavé památky, například renesančnízámek v Náchodě (28km), pozdně gotický zámek v Novém Městě nad Metují (38km) a barokní zámek Kuks (43km) se slavnými sochami od Matyáše B. Brauna.

Více informací naleznete například zde: broumovsko.cz

Penzion Podskalí - odkaz na mapy.cz

Svatomartinský víkend

Svatomartinský víkend pro dva za 3.990,-

 

  • 2 noci pro dva v penzionu Podskalí se snídaní 12.11. - 14.11.
  • dvě bohaté servírované večeře pro oba - v sobotu svatomartinské menu (luxusní dýňová polévka, husí stehýnko, dva druhy knedlíků, skvělé zelí)
  • Láhev svatomartinského vína

svatomartinska

Vánoce 2021

Vánoce 2021

Přijeďte prožít nejkrásnější svátky roku mezi majestátné skály do penzionu Podskalí obklopeného nádhernými lesy..

vanoce

Štědrovečerní menu obsahuje:
- rybí polévka, chlebové krutónky,
- smažený kapří filet, bramborový salát
- láhev značkového sektu
- vánoční cukroví
- na stole připravený některý z vánočních zvyků
- a samozřejmě malý dárek :-)

K balíčku je možné za příplatek využít:
- vstup do vyhřátého koupacího sudu pod otevřeným nebem za cenu 700 Kč / hod,
- vstup do tělocvičny zdarma (pink-pong, posilovna, apod.),
- velký pozemek i se svahem pro zimní radovánky
- parkování ZDARMA