Penzion PODSKALÍ - dovolená v Adršpachu

Krátké video o nás

Romantický balíček

Romantický pobyt pro dvě osoby
Večeře při svíčkách, láhev vína nebo sektu (po domluvě je možné večeřet v soukromí), bezstarostná snídaně, koupel pod širým nebem v koupacím sudu, krásné procházky ve skalách...
Cena 4 000 Kč/ 2 noci, 2 osoby
Rezervace na tel.:774 774 745
romanticky pobyt

UBYTOVACÍ ŘÁD PENZIONU PODSKALÍ

1) Po příjezdu do penzionu se host prokáže platným dokladem totožnosti (občanským průkazem nebo cestovním pasem).

2) Ubytování od 14:00 do 18:00 hodin. V jiné hodiny je možné po dohodě.

3) Cenu za ubytování platí host při příjezdu dle platného ceníku.

4) Ve všech prostorách penzionu (na všech pokojích, chodbách, v jídelně a terase) platí přísný zákaz kouření, při jeho porušení si provozovatel vyhrazuje právo na pokutu 1.000,- Kč, při opakovaném porušení si provozovatel vyhrazuje právo na okamžité ukončení pobytu bez jakékoliv náhrady či kompenzace. Uhrazená cena za pobyt propadá ve prospěch provozovatele. Prostor vyhrazený pro kuřáky je zahrada a pergoly kde jsou popelníky.

5) Není dovoleno přemisťování zařízení na pokojích (nábytek, postele..) věšení ramínek s oblečením na garnýže oken. Jakékoliv zásahy do elektrické sítě je přísně zakázáno!

6) Z bezpečnostních důvodů může host používat v pokoji pouze ty vlastní elektrické spotřebiče, které slouží k jeho osobní hygieně (holicí strojky, vysoušeče vlasů apod.), dále osobní počítače, nabíječky kamer a mobilních telefonů. Nejsou povoleny vařiče, rychlovarné konvice, přímotopy.

7) Návštěvy jsou povoleny pouze v prostorách jídelny, na terase a zahradě.

8) Snídaně se podávají od 8:00 do 9:00 hodin, večeře v 19,00, není-li předem domluveno jinak. Jídelna je otevřena pro hosty od 08.00 do 09.30 a od 17.00 do 22.00hod.

9) Od našich hostů očekáváme, že budou udržovat čistotu v penzionu/používat domácí obuv/ i jeho okolí a chovat se šetrně k zařízení. V případě znečištění pokoje nad rámec běžného znečištění bude účtován poplatek ve výši 1.000 Kč za ztížený úklid.

10) Děti není z bezpečnostních důvodů vhodné ponechávat bez dozoru dospělé osoby v pokoji a ostatních prostorách penzionu, rodiče nebo dohlížející osoba nese plnou odpovědnost za případnou škodu způsobenou dítětem. Venkovní zařízení: hřiště, houpačky, kolotoč, bazén a další zařízení je na vlastní nebezpečí.

11) Provozovatel penzionu neručí za věci vnesené hostem do penzionu a za škodu na odložených věcech (klenoty, peníze a jiné cennosti).

12) V době od 22:00 do 6:00 hodin jsou hosté žádáni, aby dodržovali noční klid, i v denní době je samozřejmostí ohleduplné chování k ostatním hostům.

13) Při odchodu z pokoje host uzavře okna, vodovodní kohoutky a zhasne světla.

14) Penzion neposkytuje službu denního úklidu pokoje či denní výměny ručníků.

15) Odpadky z pokoje (zejména pak použité dětské pleny či jiný biologický odpad), prosím vyhazujte do popelnice u penzionu, případně se prosím domluvte s personálem. Odpad (lahve, PETky, krabice....) nepocházející od nás, prosím třiďte do určených kontejnerů umístěných před penzionem.

16) Škody způsobené na majetku penzionu je host povinen ohlásit a uhradit. Za pronajatý pokoj ručí ubytovaná osoba v plné výši od doby převzetí klíčů od pokoje až po konec doby ubytování a odjezdu. V případě skupiny je zodpovědná osoba ta, která provedla rezervaci.

17) Při ukončení pobytu se pokoj předá pověřené osobě do 10:00hod., není - li předem domluveno jinak, a odevzdá klíč - při ztrátě klíče bude požadována úhrada 500 Kč. V případě, že host ve stanovenou dobu pokoj nepředá, bude účtován další den pobytu.

18) Host je povinen dodržovat ustanovení tohoto ubytovacího řádu. V případě, že je poruší, má vedení penzionu právo od dohody o poskytnutí ubytovací služby odstoupit před uplynutím dohodnuté doby. Host přijetím ubytování souhlasí s dodržováním tohoto Ubytovacího řádu se všemi jeho podmínkami a sankcemi.

Svatomartinský víkend

Svatomartinský víkend pro dva za 3.990,-

 

  • 2 noci pro dva v penzionu Podskalí se snídaní 12.11. - 14.11.
  • dvě bohaté servírované večeře pro oba - v sobotu svatomartinské menu (luxusní dýňová polévka, husí stehýnko, dva druhy knedlíků, skvělé zelí)
  • Láhev svatomartinského vína

svatomartinska

Vánoce 2021

Vánoce 2021

Přijeďte prožít nejkrásnější svátky roku mezi majestátné skály do penzionu Podskalí obklopeného nádhernými lesy..

vanoce

Štědrovečerní menu obsahuje:
- rybí polévka, chlebové krutónky,
- smažený kapří filet, bramborový salát
- láhev značkového sektu
- vánoční cukroví
- na stole připravený některý z vánočních zvyků
- a samozřejmě malý dárek :-)

K balíčku je možné za příplatek využít:
- vstup do vyhřátého koupacího sudu pod otevřeným nebem za cenu 700 Kč / hod,
- vstup do tělocvičny zdarma (pink-pong, posilovna, apod.),
- velký pozemek i se svahem pro zimní radovánky
- parkování ZDARMA